alternative

Bangla gatvė (Bangla road) Puketas, Tailandas

Atnaujinta: 2022-11-20

Bangla gatvė arba Bangla Walking Street - tai be abejonės pati populiariausia ir žinomiausia vieta Patong kurorte, kuri neleis suabejoti, jog Pukete tikrai galima rasti pramogų naktinio gyvenimo mėgėjams.

Šiame straipsnyje pateikiau išsamesnės informacijos apie tai ką veikti ir pamatyti Bangla Road. Taip pat galite pažiūrėti mano sukurtą vaizdo įrašą apie naktinį gyvenimą ir kas gi vyksta sutemus šioje egzotiškoje ir mitais apipintoje pasilinksminimų gatvėje - [VIDEO] TAILANDAS. Egzotiškas naktinis gyvenimas Bangla road, Patonge

Daugiau apie mane 👉 Audrius


Informacija apie Bangla Road, Pukete, Tailande

Ši gatvė yra netoli Patong paplūdimio. Tai didžiausia (apie 400 metrų ilgio) ir garsiausia Pukete esanti vieta, kurioje vyksta naktinio gyvenimo šurmulys.

Žemiau aprašiau apie tai kur rasti šią vietą, ką veikti ir ką naudinga žinoti.

1 Apie Bangla road gatvę

Bangla gatvėje galima rasti daugybę sporto, gyvos muzikos bei GoGo (tokiuose baruose minimaliai apsirengusios šokėjos šoka centre esančioje scenoje) barų, čia taip pat randasi keletas žymių naktinių klubų, o taip pat vyksta įvairūs nemokami pasirodymai tiesiog gatvėje. Išalkus galima paragauti patiekalų iš įvairių pasaulio virtuvių, įskaitant ir vakarietišką. Net pas indą ar pakistanietį galima pasisiūti kostiumą ar suknelę.

Kad kelionė būtų išties sklandi ir turininga, rekomenduoju įsigyti paruoštą unikalų KELIONĖS PLANĄ ir Tailando ATMINTINĘ su svarbiausia informacija. Rasite ČIA

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Pati gatvė išsišakoja į kelias mažesnes gatveles, kuriose galima rasti skirtingų tipų laisvalaikio praleidimo vietų.

Nuotrauka ties įėjimu į Bangla road gatvę

Pramogos šioje gatvėje siūlomos septynias dienas per savaitę, todėl visai nesvarbu ar tai yra savaitgalis ar darbo diena - atėjus visada bus, kur gerai praleisti laiką.

Keletas dienų per metus, kai būna minimos tajų tautai, budistams svarbios datos, gali neveikti kai kurios pramogos, barai bei neparduodami alkoholiniai gėrimai.

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Dieną galima rasti ne tik barų, jau grojančių muziką ir taip kviečiančių linksmintis, bet ir daug prekybininkų, siūlančių įvairias prekes (nuo akinių, rūbų iki žaislų). Veikia daug parduotuvėlių, kuriose galima įsigyti suvenyrų ir kitų prekių.

Nuo 18h uždarius eismą, gatvė patampa vien tik pėsčiųjų gatve. Išmokus nekreipti dėmesio į įkyrius Ping Pong šou siūlytojus, galima pasinerti į muzikos ir veiksmo sūkurį bei mėgautis čia vyraujančiu gyvybingumu.

Pačioje Bangla Road gatvėje yra ir pinigų keityklų ir vietų, kur įsigyti turus/ekskursijas.

2 Kur rasti Bangla Road gatvę?

Bangla Road yra visai netoli Patong paplūdimio ir prasideda vos peržengus Beach road. Automobilių eismas uždaromas 18h, o nuo 20h prasideda triukšmingoji vakaro dalis, kuri dažniausia tęsiasi iki vidurnakčio ir ilgiau. "Happy Hour" (laiminga valanda, kai gėrimai yra pigesni) dažniausia siūloma iki 20h.

GPS koordinatės:

7°53'38.6"N 98°17'43.1"E

Google Maps:

7.894045, 98.295315

Iš kitų Puketo salos vietų galite atvažiuoti Puketo viešuoju transportu, oro uosto "The Phuket Smart Bus" autobusu, veža Tuk Tukai, Taxi.

Pukete iš dalies veikia Bolt, GrabTaxi ir kai kurios kitos pavežėjimo programėlės.

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

3 Ką veikti Bangla Road?

Lankantis Bangla Road gatvėje geriausia iš anksto nusiteikti šurmuliui, turėti kantrybės įkyriems Ping Pong šou siūlytojams, tada geras vakaras garantuotas.

Jei vakaro tikslas yra naktinio gyvenimo pramogos, tai, geriausia nepasilikti konkrečioje pramogų vietoje visą vakarą, o aplankyti bent keletą jų. Net lankantis tose pačiose vietose skirtingais vakarais gali atrodyti viskas kitaip - atmosfera ne tokia pati, nes dažnai daug kas priklauso ir nuo lankytojų, ir nuo muzikos bei sezono.

Geriausias gyvos muzikos baras yra Red Hot.

Nuotrauka: Red Hot gyvos muzikos baro įėjimas

Jame dažniausia populiariąsias vakarietiškas dainas atlieka talentingos gyvos muzikos grupės iš Tailando bei iš Filipinų. Dažniausia būtent šiame bare galima išgirsti senųjų roko dainų ir puikiai praleisti vakarą.

Gatvėje yra daug sporto barų, kuriuose transliuojamos sporto programos ir gyvybingumas jaučiamas net dieną - groja muzika, draugiškai nusiteikusios padavėjos linksmina lankytojus, čia taip pat galima patogiai stebėti veiksmą Bangla gatvėje, nes šie barai yra atviromis sienomis. Atmosfera smagiausia būna Sunset ir Kangaroo baruose.

Nuotrauka ties Kangaroo baru Bangla gatvėje

Populiariausi GoGo šokių barai yra Soi SeaDragon gatvelėje ( google maps nuoroda). Pačioje šios gatvelės pabaigoje yra įsikūręs garsus ir populiarus Suzy Wongs GoGo baras.

Taip pat yra daug kitų mažesnių atvirų barų, kuriuose galima pasėdėti, linksmai žaidžiant įvairius stalo žaidimus ar tiesiog besiklausant muzikos ir šurmulyje stebėti praeivius .

Prie pat Bangla gatvės yra restoranas ant stogo su atsiveriančia miesto panorama KEE Sky Lounge

Mėgstantiems naktinius klubus rekomenduoju apsilankyti Illuzion Phuket naktiniame klube .

Nuotrauka iš Illuzion naktinio klubo

Turbūt tai yra pats didžiausias ir populiariausias naktinis klubas Pukete. Puikiai nuteikianti atmosfera pasijunta vos tik įžengus į pagrindinę salę - daugybė žmonių, šokėjos, didelė scena bei efektai. Kainos, palyginus, jog tai yra aukštos klasės naktinis klubas, nėra didelės (alus 200 THB, VIP staliukas, įskaitant stipraus alkoholio butelį ~4000THB).

Ką dar rasite Bangla gatvėje? Geresnis klausimas turbūt būtų: "O ko nerasite Bangla gatvėje?". Barai, parduotuvės, masažo salonai, tatuiruočių centrai, bankomatai, pinigų keityklos, restoranai, erotiniai šou, kanapių barai, naktiniai klubai, naktinis maisto turgus, nemokami artistų pasirodymai gatvėje, siuvyklos, žaidimų centrai - viskas vienoje vietoje.

Vieni peikia šią gatvę, vadindami Puketo raudonųjų žibintų kvartalu, kiti giria, dėl didelės naktinio gyvenimo galimybių pasiūlos. Vienareikšmiškai, ši vieta įsimins ilgam, kad ir kokią nuomonę apie ją susidarytumėt. Nusiteikus gerai praleisti laiką, atsipalaidavus ir nepametus sveiko proto ši vieta užtikrins pašėlusį vakarą.

4 Kur pavalgyti Bangla Road?

Pačioje gatvėje ir šalia jos yra daugybė restoranų ir kavinių, taip pat ir gatvės maisto pasiūlos. Galite paragauti čia pat vietoje kepamų kebabų. Vakare atsidaro naktinis maisto turgus, kuriame ruošiami įvairūs patiekalai.

Nuotrauka su Eurasian restorano iškaba

Vienoje iš vidinių Bangla gatvės alėjų veikia populiarus tajiško ir vakarietiško maisto restoranas Eurasian Restaurant .

5 Kur apsistoti Bangla Road?

Mano rekomenduojamų viešbučių sąrašas Patong kurorte yra čia viešbučiai Patong, Pukete . Puikiai vertinamas viešbutis Kee Resort & Spa ir visai šalia Bangla Road.

6 Ką naudinga žinoti apie Bangla Road?

Nors ši gatvė negarsėja turistų apgaulėmis, tačiau patartina turėti smulkesnių kupiūrų, taip nereiks aiškintis ar laukti grąžos.

Saugokite savo daiktus, kadangi didelis žmonių srautas ir ne visada viską lengva pastebėti.

"Laimingos valandos" (angl. Happy Hours - kai taikomos įvairios akcijos gėrimams) baruose dažniausia būna iki 20h. Gali pasitaikyti, kad siūloma nuolaida yra tik pirmam gėrimui, kas dažniausia būna vietinis alus (Chang, Singha ir kt.), o toliau taikoma standartinė kaina, kuri būna nurodyta meniu. Kokteiliai dažniausiai siūlomi principu "2 perki - 3 nemokamai".. Yra daugybė lentelių su pasiūlymais, tereikia išsirinkti ir padavėjoms parodyti konkrečiai, jog būtent to ir norite.

Rekomenduoju visada palikti arbatpinigių. Net užsisakant tik vieną gėrimą, bent papildomi 20 THB bus sveikintina.

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Pačioje gatvėje dažnai patruliuoja turizmo policija (telefono numeris 1155), yra vaistinių (pačių būtiniausių vaistų galima įsigyti ir 7Eleven parduotuvėlėse).

7Eleven parduotuvėlės yra itin populiarios Tailande. Jose galite įsigyti įvairių prekių - nuo užkandžių ir gėrimų iki kosmetikos bei visokių buitinių prekių. Kainos šiose parduotuvėse yra fiksuotos.

Transporto priemonės (taksi, Tuk Tukai) stovi Bangla gatvės pradžioje ir pabaigoje Kuo toliau einant nuo Bangla gatvės, tuo kaina gali mažėti.

Turite klausimų? Norite pasitarti? Galiu suplanuoti kelionę pagal Jūsų poreikius ir lūkesčius!

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Daugiau informacijos apie Tailandą:

Visi įrašai
alternative

"Tailandą vadinu savo antrais namais jau 13 metų (plačiau apie mane 👉Audrius), todėl ne tik asmeniškai Jums suplanuosiu kelionę, bet ir pasidalinsiu savo patirtimi, apie kurią nerašo turizmo vadovuose."

Audrius - kelionių konsultantas
alternative alternative
alternative

Parašykite man jums patogiu būdu:

el. paštu: audrius@puketas.lt

per asmeninę Facebook paskyrą:

arba tiesiogiai per formą: