alternative

Kur apsistoti Pukete?

Atnaujinta: 2023-05-19

Kur apsistoti Pukete yra dažnas klausimas, kadangi pradėjus ieškoti nakvynės galima pasiklysti tokioje didelėje pasiūloje. Ne iš visų Puketo salos vietų patogu keliauti į ekskursijas ir turus. Kiekviena Puketo salos dalis skiriasi viena nuo kitos. Kai kurie paplūdimiai yra net itin ženkliai skirtingi. Vienur galite rasti ramybės, gamtos apsupties, o kitur daug įvairių pramogų ir spalvingą naktinį gyvenimą.

Per daug gyvenimo metų Puketą puikiai pažįstu. Šiame straipsnyje pateikiau išsamią informaciją apie tai kur geriausia apsistoti lankantis Pukete.

Daugiau apie mane 👉Audrius


Visa informacija apie Puketo viešbučius ir kur geriausia apsistoti.

Pagrindiniai kurortai yra Patong, Karon, Kata ir Kamala. Kiek ramiau yra Nai Harn kurorte, Mai Khao ir kt. Taip pat galite apsistoti ir Puketo mieste, tačiau bet koks paplūdimys bus labai toli. Puketo paplūdimiai ir kurortai skiriasi savo paslaugų pasiūlymais, grožiu, užimtumu, sezoniškumu ir k.t.

Kadangi Puketas man yra antri namai jau daugiau nei 12 metų, tad salą puikiai pažįstu. Žemiau sudėjau daug naudingos informacijos apie tai kaip išsirinkti nakvynės vietą pagal savo poreikius ir nesusigadinti atostogų. Tikiuosi, kad šie mano pateikti pastebėjimai padės renkantis nakvynės vietą Pukete.

Jei norite pasitarti prieš keliaujant ar užsisakant viešbučius ar kitas nakvynės vietas - galiu pakonsultuoti. Daugiau apie mano paslaugas čia: Asmeninis kelionių planavimas ir konsultavimas

Kur apsistoti Pukete yra dažnas klausimas, kadangi pradėjus ieškoti nakvynės galima pasiklysti tokioje didelėje pasiūloje.

Kiekviena Puketo salos dalis skiriasi viena nuo kitos. Kai kurie paplūdimiai yra net itin ženkliai skirtingi. Vienur galite rasti ramybės, gamtos apsupties, o kitur daug įvairių pramogų ir spalvingą naktinį gyvenimą.

Pagrindiniai kurortai yra Patong, Karon, Kata ir Kamala. Kiek ramiau yra Nai Harn kurorte, Mai Khao ir kt. Taip pat galite apsistoti ir Puketo mieste, tačiau paplūdimys bus labai toli.

Ne iš visų Puketo salos vietų patogu keliauti į ekskursijas ir turus.

Šiuos straipsnius nuolat pildysiu, kad galėtumėte lengviau išsirinkti sau tinkamą vietą poilsiui Pukete.

1 Kaip pasirinkti tinkamą viešbutį Puketo saloje?

Viešbučio ar nakvynės vietos pasirinkimas smarkiai įtakos jūsų atostogų Tailande kokybę. Puketo sala yra iš tiesų didelė ir kai pradėsite ieškoti, kur apsistoti, pastebėsite, kad skirtingų apgyvendinimo vietų pasiūla čia iš tiesų labai plati. Jei pasirinksite tinkamą vietą apsistoti, jūsų atostogos bus smagios ir įsimintinos, bet jeigu netinkamą - tai gali visiškai sugadinti kelionę ir net įspūdžius apie pačią salą.

Tad nuo ko pradėti renkantis?

Pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į savo ir kartu keliaujančiųjų poreikius bei įvardinti kokių atostogų visi kartu norėtumėte. Juk kiekvienas esame skirtingas - turime savus prioritetus, nevienodą gyvenimo būdą bei įvairius atostogų ir kelionių lūkeščius. Puketo viešbučių pasiūla leidžia pritaikyti atostogas pagal kiekvieno keliautojo tipą ir poreikius. Tad reikėtų savęs ir kelionės bendrakeleivių paklausti ir atsakyti į įvairius klausimus apibrėžti savo prioritetus. Apie tai šiame tekste toliau.

Ar norite itin ramesnių atostogų prie jūros - Viešbučiai Mai Khao paplūdimyje, Viešbučiai Surin papludimyje, Viešbučiai Nai Yang paplūdimyje, Viešbutis: Pullman Phuket Arcadia Naithon Beach, o gal visai romantiško poilsio tiesiai ant jūros kranto? Žemiau išsamiai aprašiau 5 labai puikius viešbučius, kurie pastatyti visiškai ant paplūdimio.

Gal jus labiausiai domina SPA, aukščiausios klasės masažai bei įvairios sveikatinimo programos - Viešbučiai Bang Tao paplūdimyje.

Ramesniuose ir nuošalesniuose kurortuose užsakant ekskursijas ir turus tektų šiek tiek primokėti, nes būna brangesnės pervežimo iš/į viešbutį paslaugos

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Jeigu pirmenybę teikiate naktinio gyvenimo pramogoms ir vis dėlto labiau norite praleisti laiką mėgaujantis gyvybingu naktiniu Puketo gyvenimu bei pilnai pasinerti į pramogų šurmulį, bet tuo pačiu su galimybe būti prie jūros? Tada rekomenduoju rinktis Patong kurortą ir jame esančius mano atrinktus viešbučius - Viešbučiai Patong paplūdimyje.

O gal iš tikro norite šiokio tokio tarpinio varianto - suderinti šiek tiek ramesnį poilsį prie jūros, bet tuo pačiu, kad būtų pasiekiamos įvairios pramogų vietos bei restoranai Viešbučiai Kamala kurorte, Viešbučiai Karon kurorte, Viešbučiai Kata kurorte

Ar jūs keliaujate su šeima ir norėtumėte, kad būtų smagu ir jums bei tuo pačiu būtų veiklos jūsų vaikams. Pukete yra gerų viešbučių su baseinais skirtais vaikams bei vaikų žaidimų kambariais kartu su juos prižiūrinčiu personalu.

Mano rekomenduojami viešbučiai poilsiui su šeima:

 • SAii Laguna Phuket (Žiūrėti) - prašmatnus 5 žvaigždučių viešbutis išskirtinių prabangių viešbučių komplekse tiesiai ant jūros kranto ramioje aplinkoje, toliau nuo naktinio gyvenimo. Erdvūs šeimyninio tipo kambariai. Turi vaikų klubą, kuriame vaikams nuo 4 iki 12 metų rengiami įvairūs užsiėmimai: kulinarijos pamokos, piešimas, marškinėlių dažymas, audinių dekoravimo pamokos, šaudymas iš lankų, tailando šokių pamokos ir kt. Lauke įrengta žaidimų aikštelė ir didžiulis baseinas su čiuožykla.
 • Le Meridien Phuket Beach Resort (Žiūrėti) - privačiame, prižiūrimame paplūdimyje atogrąžų gamtos apsuptyje. Privalumai: dideli baseinai (nuo 2,4 metro gylio iki 70 centimetrų) su sekliais įėjimais, atskiras baseinas pritaikytas tik vaikams, vaikų priežiūros centras, kuriame rengiamos įvairios programos ir užsiėmimai, rankdarbių, šokių, menų pamokos bei sporto ir vandens pramogos vaikams nuo 4 iki 12-kos metų. Viešbutyje yra kambarių sujungtų su gretimu kambariu. Labai patogu keliaujant su šeima, o taip pat galite rinktis itin prabangius 2 miegamųjų apartamentus, kuriuose yra du atskiri vonios/WC kambariai, valgomojo/svetainės zona ir didžiulė lauko terasa su 4 gultais ir skėčiais.

Gal keliaujate su grupe - draugų kompanija? Tokiu atveju, turbūt norėtumėte, kad būtų įdomus poilsis bei pramogos dieną, bet tuo pačiu, kad būtų galima ką nors smagaus nuveikti ir vakarais:

 • The Kee Resort & Spa (Žiūrėti) - labai patogi vieta mėgstantiems naktinį gyvenimą, pačiame centre ir arti paplūdimio. Turi didelį baseino barą, kuriame visą dieną groja klubinė muzika. Didžiulė dviejų lygių terasa “Sky Lounge” ant stogo (7-ame viešbučio aukšte), kurioje įsitaisius galima mėgautis kokteiliais ir DJ muzikos vakarais. Šis viešbutis yra pačiame centre, šalia garsios barų gatvės "Bangla road". Centrinis įėjimas į Patongo paplūdimį taip pat visai šalia. Vos keli žingsniai :) Paplūdimį galima pasiekti per 5 minutes pėsčiomis.
 • Kudo Hotel (Žiūrėti) - elegantiškas ir prabangus viešbutis pačiame Patongo centre, ant jūros kranto, netoli Bangla Road gatvės. Didžiausias išskirtinumas, tai kad šis viešbutis turi savo paplūdimio klubą "Kudo Beach club" su dideliu baseinu, DJ muzika, restoranu. Dažnai vyksta įvairūs pramoginiai renginiai ir pasirodymai. Geras pasirinkimas tiems kas dieną nori būti prie pat jūros, o vakarais pasinerti į smagią atmosferą. Kai kuriuose kambariuose yra mini virtuvėlė su reikalinga maistui gaminimo įrankiais. Taip pat yra kambarių su lauko terasose įrengtomis džiakuzi.

Jei norite pajusti daugiau kultūrinę, istorinę bei kulinarinę Puketo salos atmosferą, tai viešbučius rinkitės Phuket Town. The Memory at On On Hotel viešbutis - pačiame Puketown’o centre, renovuotas ir gražiai įrengtas butikinio stiliaus viešbutis. Iš viešbučio patogiai pasiekiamos visos Phukettown’o lankytinos vietos. Beje, šiame viešbutyje buvo filmuotas filmas “The Beach” su Leonardo DiCaprio. Tiesa, po renovacijos viešbutis visiškai pasikeitė ir tikrai nepanašus į tą hostelį, kuris atvaizduotas filme.

Apsistojus PhuketTown'e bus daug sudėtingiau pasiekti salos paplūdimius

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Ar domina aktyvios vandens pramogos? Viešbučiai Patong, Viešbučiai Kata. Jei labiausiai domintų galimybė per atostogas užsiimti paviršiniu nardymu, rinkitės Viešbučiai NaiHarn kurorte arba Viešbučiai Kata Noi kurorte.

Jeigu jus domina itin geri aukštos klasės viešbučiai Pukete (kai kurie yra net privačiuose paplūdimiuose) tai galite išsirinkti iš mano sudaryto sąrašo čia: Labai geri viešbučiai Pukete arba gal net domina atostogos Pukete, kad būtų viskas pilnai įskaičiuota "All Inclusive" - skaitykite čia: "Viskas įskaičiuota" atostogos Tailande, Pukete

Toliau trumpai apie Puketo salos kurortus ir vietoves. Ši informacija padės renkantis nakvynės vietas pagal Puketo salos paplūdimius.

2 Kurioje Puketo salos vietoje geriausia apsistoti?

Skirtinguose Puketo salos kurortuose ir paplūdimiuose jaučiama nevienoda atmosfera. Populiariausi salos kurortai, kur visada bus daug daugiau žmonių nei kituose, bet ir tuo pačiu daugiau veiklos yra Patong paplūdimys, Karon paplūdimys, Kamala paplūdimys. Šiuose kurortuose daug daugiau veiklos pasirinkimo, barų, restoranų, pramogų vietų.

Kad kelionė būtų išties sklandi ir turininga, rekomenduoju įsigyti paruoštą unikalų KELIONĖS PLANĄ ir Tailando ATMINTINĘ su svarbiausia informacija. Rasite ČIA

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Puketo vietovės gali ženkliai skirtis priklausomai ar keliaujate sezono ar ne sezono metu Sezonas ir ne sezonas Pukete. Jeigu keliaujate piko metu ir norite daugiau ramybės, tai rinkitės viešbučius labiau link šiaurinės dalies - Mai Khao, Nai Yang arba Naithon paplūdimiuose arba pietinėje pusėje - Nai Harn paplūdimys. Visi kiti pietinėje dalyje esantys kurortai bus ypatingai apkrauti ir užimti.

Ne sezono metu šiaurinės dalies kurortuose gali būti išvis labai mažai veiklos ir kažkiek nuobodoka bei daug kas uždaryta

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Patong kurortas ir paplūdimys yra pats populiariausias nepriklausomai nuo sezono. Ši vietovė yra tinkama visiems keliautojams, kurie nori viską rasti vienoje vietoje. Patong galite greitai surasti kur pavalgyti - daugybė įvairių šalies virtuvių restoranų, bei keli naktiniai gatvės maisto turgūs, keli dideli prekybos centrai. Čia taip pat visada greitai rasite kur įsigyti ekskursijas ir turus - Ekskursijos ir turai Pukete. Patong yra žinomiausias dėl savo naktinio gyvenimo pramogų pasiūlos - čia rasite daug barų, gyvos muzikos barų, kelis naktinius klubus į kuriuos atvyksta garsūs pasaulio didžėjai bei go-go barų. Daugiau apie naktinį gyvenimą čia - Naktinis gyvenimas ir pramogos Pukete, Tailande. Šis kurortas yra tikrai labai šurmulingas bei būna labai užimtas sezono metu. Paplūdimyje rasite, kur išsinuomoti gultus ir skėčius bei aktyvių vandens sporto pramogų. Daugiau apie Patong vietovę aprašiau čia - Patong paplūdimys Pukete, Tailande

Antras pagal populiarumą yra Kata paplūdimys. Dažniausiai pasirenkamas kaip alternatyva Patong, nes šiek tiek ramesnis.

Apie visus Puketo salos paplūdimius (aprašymai, kainos, ką veikti juose, pliusai ir minusai) sudėjau informaciją čia - Visi Puketo paplūdimiai

Jei norite pasitarti prieš keliaujant ar užsisakant viešbučius ar kitas nakvynės vietas - galiu pakonsultuoti. Daugiau apie mano paslaugas čia: Asmeninis kelionių planavimas ir konsultavimas

Toliau aprašiau rekomenduojamus ir geriausius viešbučius ant jūros kranto.

3 TOP 5 Geriausi viešbučiai ant jūros kranto Pukete.

Puketas gali pasiūlyti daug išskirtinių viešbučių ant jūros kranto. Apsistojus viename iš tokių viešbučių bus labai patogu ir greita pasiekti paplūdimį, o taip pat dėl išpuoselėtos aplinkos galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu į jūrą ir visu kraštovaizdžiu aplinkui. Kai kurie iš žemiau aprašytų viešbučių turi net savo privačius paplūdimius, o tai leidžia visapusiškai atsipalaiduoti ramioje atmosferoje.

Le Meridien Phuket Beach Resort

Puikus 8.7

Nuošaliame “privačiame” paplūdimyje, atogrąžų gamtos apsuptyje su dideliu baseinu ir iš kambarių balkonų atsiveriančiais puikiais vaizdais

Le Meridien Phuket Beach Resort

Le Meridien Phuket Beach Resort prabrangus 5 žvaigdučių viešbutis yra įsikūręs ant "privataus" Karon Noi paplūdimio atogrąžų gamtos apsuptyje. Karon Noi arba dar vadinamas Relax Beach paplūdimys yra 200 metrų ilgio, prižiūrėtas, ramus ir gražus. Smėlis yra minkštas ir baltas, o jūros vanduo skaidrus (priklausomai nuo oro sąlygų ir sezono), be akmenų. Tai vienas gražiausių paplūdimių Pukete ir į jį galima patekti tik per šio viešbučio teritoriją. Unikali uždara įlanka, apsupta medžiais ir kalvomis bei kokosų palmių linija palei krantą sukuria labai malonią atmosferą. Čia tiesiog norisi sėdėti ir gurkšnoti gėrimą besimėgaujant kraštovaizdžiu, vakarais ramiai pasivaikščioti pakrante.

Le Meridien Phuket Beach Resort turi net 470 kambarius ir visi jų - su erdviais balkonais, o kai kuriuose net yra išties didelės privačios terasos su gultais bei skėčiais. Galite rinktis kambarius su vaizdu į sodą, baseiną arba jūrą. Vidus dekoruotas vietiniu tajišku stiliumi su tikmedžio baldais. Geriausia yra rinktis "Oceanview" tipo kambarius, nes tada galėsite savo privačiame balkone, gerdami kavą ar kokteilius grožėtis vaizdu į jūrą. Keliaujant su vaikais ar draugų grupe galite rinktis itin prabangius 2 miegamųjų apartamentus, kuriuose yra atskiri 2 vonios kambariai, valgomojo/svetainės zona ir didžiulė, net 124 kvad. metrų terasa su 4 gultais ir skėčiais. Visuose kambariuose yra chalatai, lyginimo lentos, dideli TV, rašomasis stalas, nedidelis šaldytuvas ir kt.

Mano nuomone, viešbutis tinka ir šeimoms su vaikais, ir poroms, kurios nori privatumo. Viešbučio teritorija yra labai didelė su didžiuliu baseinu bei atskiru baseinu vaikams, ties kuriuo padarytas šešėlis/priedanga nuo saulės. Yra vaikų priežiūros centras.

Asmeniškai nevertinčiau viešbučio kaip itin romantiško - vis dėlto teritorija yra labai didelė ir atvira, todėl gal ir nerastumėte to tikrojo jaukumo, bet tai išties nuostabi vieta atostogauti ramiame privačiame paplūdimyje gamtos apsuptyje, bet kartu visai arti visų pramogų ir lankytinų vietų.

Viešbučio baseinai (nuo 2,4 metro gylio iki 70 centimetrų) yra labai dideli su sekliais įėjimais, su daug gultų ir skėčių. Yra atskiras baseinas vaikams.

Įskaičiuotų pusryčių meniu yra standartinis - azijietiškas, amerikietiškas bufetas, tačiau pietums ir vakarienėms yra išties platus virtuvių pasirinkimas. Viešbutyje rasite 9 restoranus ir barus. Tiesa, ne visuomet visi atidaryti ir tai priklauso nuo sezono. Le Meridien Phuket Beach Resort viešbučio restoranuose galima paragauti itališkų, japoniškų, tailandietiškų ir kt. patiekalų. Ties paplūdimiu esančiame restorane kepamos itališkos picos, o vakare - ant grilio keptos mėsos ir jūrų gėrybių.

Siūlomos SPA paslaugos yra šiek tiek brangesnės nei kitur, bet profesionalios su didele pasiūla. Treniruoklių salė yra didelė su daug įrangos. Yra lauko teniso aikštynai.

Jeigu norisi aktyvesnės veiklos, tai čia pat vietoje galima nemokamai išsinuomoti baidares, užsiimti paviršiniu nardymu. Tiesa paviršinis nardymas čia nebus labai įdomus, nes nėra jokių koralų. Viešbutyje taip pat siūloma daug kitos veiklos vandens sporto pramogų mėgėjams. Taip pat yra mini golfo aišktynas, teniso kortai, šaudymai iš lankų, kalnų laipiojimo siena, paplūdimio tinklinis, dviračių nuoma, smiginis, stalo tenisas, biliardas aerobikos ir jogos pamokos. Turus galite užsisakyti pačiame viešbutyje.

Viešbutis yra netoli Patong (~4km) ir Karon (~ 3 km) kurortų, tačiau pėsčiomis nueiti yra sudėtinga, nes nėra jokių šaligatvių ir ėjimas status bei varginantis tokiame klimate. Iki Patong kaina nuo 300 THB, transportą galite užsisakyti pačiame viešbutyje. Sezono metu siūlomas grupinis/privatus pervežimas (nuo 200 THB), kuris organizuojamas pačio viešbučio. Už papildomą 1400 THB mokestį (už transporto priemonę, į vieną pusę, maks. 3 žmonės) siūloma pervežimo į (iš) oro uostą (-ą) paslauga.

Viešbutis patiks:

 • jeigu norite didelio baseino
 • jeigu norite mėgautis ramiu privačiu balto smėlio švariu paplūdimiu
 • jeigu norite kambarių su balkonais ir atsiveriančiais puikiais vaizdais

Viešbučio trūkumai:

 • nors Patong ir Karon kurortai yra arti, tačiau patogiausia vykti tik auto transportu (Tuk Tuk kainos nuo 300THB)
 • kai kur reikėtų kosmetinio remonto
 • kambariuose, ypač vonioje, trūksta ryškesnio apšvietimo

Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach

Puikus 8.9

Ramiame paplūdimyje įsikūręs prabangus 5-ių žvaigždučių viešbutis

Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach

Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach viešbutis yra įsikūręs Merlin beach paplūdimyje, tiesiai ant jūros kranto, netoli nuo Tri Trang paplūdimio. Šis prabangus 5-ių žvaigždučių viešbutis yra vos už 3 km nuo šurmulingojo Patong kurorto, tačiau pastatytas visiškai ramioje įlankoje tarp kalvų ir žalumos pusiau privačiame paplūdimyje. Merlin Beach yra apie 200 metrų ilgio, smulkaus, minkšto koralinio smėlio. Sezono metu (lapkritį - balandį) čia puiki vieta paviršiniam nardymui. Dėl šalia esančio koralinio rifo galima pasigrožėti povandeniniu pasauliu. Maudynėms krantas nėra patogus, kadangi jūros dugne daug akmenų ir uolienų. Nepamirškite dėvėti vandens apavo. Viešbutyje yra nardymo centras, kuriame galite užsakyti nardymo kursus su patyrusiais instruktoriais.

Viešbučio aplinka sukuria tropinių atostogų jausmą. Daug palmių, išpuoselėtas sodas - tikrai labai graži aplinka. Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach turi daugiau nei 400 kambarių. Yra apie vienuolika skirtingų kambarių tipų. Visi kambariai yra erdvūs (nuo 41 m²) su balkonais nuo kurių atsiveria jūros arba baseino vaizdai. Interjeras - modernaus stiliaus su saikingais tajiškų motyvų akcentais, šiltų ir šviesių spalvų. Kiekviename kambaryje yra lyginimo lentos su lygintuvais, nedidelis šaldytuvas, chalatai, šlepetės, seifas ir kt. Vonios kambariuose vonia ir dušas įrengti atskirai. Iš kai kurių kambarių galima tiesiogiai išeiti prie baseino arba paplūdimio. Viešbutis laikosi nerūkymo kambariuose politikos - tam yra atskiros zonos viešbučio teritorijoje.

Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach viešbutis yra tinkamas visiems kas nori ramaus poilsio bet tuo pačiu būti netoli pramogų vietų. Iki Patongo nemokamai veža viešbučio autobusiukas. Pėsčiomis yra sudėtinga ir pavojinga eiti, kadangi nėra šaligatvių ir ėjimas - kalvomis, tačiau netoli galima nueiti iki Tri Trang paplūdimio. Taip pat viešbutyje galima nemokamai užsisakyti baidares ir - jeigu geros oro ir vandens sąlygos - nuplaukti iki Freedom paplūdimio Pačiame viešbutyje yra 3 milžiniški baseinai: šeimos baseinas, vaikų baseinas ir Nam Tok baseinas, kuriame įrengtas krioklys. Viešbutyje teikiamos aukštos klasės SPA paslaugos, yra visą parą veikianti sporto salė. Vakarais kartais groja muzikos grupės, vyksta sceniniai pasirodymai.

Įskaičiuotų savitarnos pusryčių metu galima rinktis iš sočių angliškų/airiškų, azijietiškų, amerikietiškų, vegetariškų. Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach viešbutyje galima apsistoti su "Viskas įskaičiuota" servisu, kuris leidžia mėgautis 3 patiekalų vakarienėmis, pietumis bei alkoholiniais gėrimais/kokteiliais viešbučio baruose. Tiesa, ne visi gėrimai ir patiekalai įeina į "Viskas įskaičiuota" meniu, tačiau tai vienas geresnių variantų Pukete. Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach yra 5 restoranai - restorane „Pantry“ ruošiami tradiciniai tajų patiekalai, o „D.O.C.G.“ – autentiški itališki valgiai su plačiu vyno meniu. Sode įkūrtame paplūdimio restorane patiekiamos šviežios jūros gėrybės, kuriomis galėsite mėgautis besigrožėdami nuostabiais Andamanų jūros vaizdais. Baseino vandens bare ir kavinėje „Phuket Coffee Co“, galima užsisakyti lengvų užkandžių bei gaiviųjų gėrimų. Savitarnos pusryčiai tiekiami netoli baseino esančiame restorane malonioje aplinkoje.

Viešbutis patiks:

 • jeigu norite gerų pusryčių
 • jeigu norite didelio baseino
 • jeigu norite ramaus poilsio gražiame paplūdimyje
 • jeigu norite prabangios aplinkos bei gražaus kraštovaizdžio
 • jeigu norite aukštos klasės SPA paslaugų

Viešbučio trūkumai:

 • jūroje gali pasitaikyti uolienų, koralų liekanų
 • kelias pėsčiomis iš viešbučio teritorijos į kitas vietas (pvz. į Patong 3km) yra sudėtingas - geriau užsisakyti taksi
 • krantas geriau tinka nardymui nei maudynėms

SAii Laguna Phuket

Puikus 8.5

Prašmatnus viešbutis prabangių viešbučių komplekse, įkurtas tiesiai ant jūros kranto

SAii Laguna Phuket

SAii Laguna Phuket yra prašmatnus ir didelis penkių žvaigždučių viešbutis pastatytas išskirtinių prabangių viešbučių komplekse - Phuket Laguna. Viešbutis yra įkurtas tiesiai ant jūros kranto palei 300 metrų ilgio Bang Tao paplūdimį ramioje aplinkoje, toliau nuo naktinio gyvenimo. Pats paplūdimys yra siaurokas, krantas greitai gilėja , tačiau neapkrautas ir ramus.

Visi kambariai su geru vaizdu - arba į ežerą/lagūną arba į jūrą. Kai kurie pirmuose aukštuose esantys kambariai turi tiesioginį išėjimą prie paplūdimio arba ežero ir privačius gultus. Kiekviename jų yra balkonas arba terasa su lauko baldais, taip pat yra atskiras valgomojo stalas viduje. Vonios kambariai yra gražiai dekoruoti su mozaikiniais raštais bei turi romėniško tipo įdubusias vonias grindyse. Kambariuose yra chalatai, lygintuvai, šlepetės, vonios reikmenys, kavos aparatas. Apskritai, kambariai su vaizdu į lagūną yra ramesni, kadangi nesigirdi baseinų šurmulio. Apsistojus Club, Suite arba Villa tipų kambariuose gausite klubo lounge prieigą, kuri suteiks galimybę nemokamai gauti atskirus pusryčius skirtus tik šio klubo nariams, užkandžius popietės metu bei vakaro metu paragauti alkoholinių kokteilių ar alaus bei specialių vakaro užkandžių iš virtuvės šefo degustacinio meniu.

Viešbučio restoranuose patiekiami europietiški/tarptautiniai, viduržemio jūros, azijos virtuvių patiekalai bei jūros gėrybės.

SAii Laguna Phuket teritorijoje yra 3 baseinai su gultais tarp palmių medžių. Labai mėgstami vaikų, nes turi vandens čiuožyklą. Taip pat yra didžiulis SPA centras, teniso kortai. Sporto salėje (atidaryta nuo 6:00 iki 21:00 val) nėra didelis įrangos pasirinkimas, bet pačiame viešbutyje kiekvieną dieną rengiamos įvairios sporto programos (joga, pilatesas, Tai-chi ir k.t.) ir daug nemokamų ir mokamų vandens pramogų, tokių kaip buriavimas su "HobbieCat" katamaranais, baidarės bei stovimos irklentės. SAii Laguna Phuket turi vaikų klubą, kuriame vaikams nui 4 iki 12 metų rengiami įvairūs užsiėmimai: kulinarijos pamokos, piešimas, marškinėlių dažymas, audinių dekoravimo pamokos, šaudymas iš lankų, tailando šokių pamokos ir kt.

Netoli SAii Laguna Phuket yra Boat Avenue parduotuvių kompleksas/miestelis su daug parduotuvių bei restoranų. Viešbutis suteikia nemokamą pervežimą. Taip pat paplūdimyje netoli viešbučio teritorijos yra jaukaus dizaino ir puikios atmosferos paplūdimio baras - Beach Pig - puiki vieta palydėti saulę.

Viešbutis patiks:

 • jeigu norite poilsio ant jūros kranto ramiame paplūdimyje
 • jeigu norite kambarių su balkonais ir atsiveriančiais puikiais vaizdais
 • jeigu norite būti arti aukštos klasės paplūdimio klubų arba jaukių bambukinių barų ant jūros kranto

Viešbučio trūkumai:

 • toli nuo kitų lankytinų vietų ir naktinio gyvenimo pramogų
 • kai kurių kambarių balkonai yra gan mažoki

The Surin Phuket viešbutis

Puikus 9.3

Romantiškas ir ramus poilsis ant jūros kranto, kalvotame šlaite, atogrąžų gamtos apsuptyje

The Surin Phuket viešbutis

Ant balto smėlio Pansea paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje The Surin Phuket svečiams siūloma pailsėti atogrąžų gamtos apsuptyje, tarp palmių medžių ir kitos augmenijos. Tai vienas stilingiausių viešbučių Puketo saloje - įrengtas klasiškai ir elegantiškai perteikiant tajišką stilių. Čia jaučiama romantiška atmosfera. Atkreipkite dėmesį, kad viešbutis įrengtas kalvotoje vietovėje ir neturi jokių liftų, tai tenka laipioti laipteliais ir takeliais, norint iš vienos vietos pateikti į kitą. Tačiau šie takeliai yra labai jaukiai sukurti - jaučiama gamtos apsuptis ir ramybė.

Viešbutis apsuptas vešliais medžiais ir kokosų palmėmis yra tiesiai ant Andamanų jūros kranto, vakarinėje Puketo salos pakrantėje, netoli Surin paplūdimio, visiškai ramiame Pansea paplūdimyje. Į šį paplūdimį galima tik atplaukti jūra arba patekti per The Surin Phuket viešbučio arba kiek tolėliau esančio prabangaus kito viešbučio teritoriją. Dėl to ramybė jaučiama net ir sezono metu.

Įsivaizduokite, kaip atsibundate nuo švelnaus bangų garso ir žengiate į balto smėlio paplūdimį, vešlių atogrąžų sodų apsuptyje - tiesiai iš savo namelio. Būtent tai galima patirti apsistojus The Surin Phuket viešbučio kotedžuose, kurie įrengti tiesiai ant jūros kranto (Beach-front cottage arba Beachfront suite). "Pool Villas" vilos yra toliau ir aukščiau nuo paplūdimio bet turi privačius begalybės pojūtį sukuriančius baseinus bei privačius gultus.

Dar vienas viešbučio išskirtinumas yra tamsiomis plytelėmis dekoruotas, šešiakampio formos baseinas. Šis baseinas, nors ir nėra labai didelis, tačiau įrengtas visai prie pat paplūdimio. Taip pat yra atskiras baseinas vaikams.

The Surin Phuket viešbučio Sunset Cafe patiekiami labai įvairūs savitarnos pusryčiai, kurie paprastai yra jau įskaičiuoti į nakvynės kainą, o jei norite kažko specialaus arba pagal poreikius, užsisakykite iš a-la carte pusryčių meniu. Kitame restorane, ant pievelės po didžiuliais kokoso medžiais, galima paragauti šviežiai sugautų jūros gėrybių. Lom Talay restorane klasikinės muzikos fone siūloma įvairių tajiškų patiekalų. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie restoranai ne sezono metu gali būti uždaryti. Atsigerti kokteilių ir paragauti įvairių užkandžių būna smagu prie baseino įkurtame bare. The Surin Phuket viešbučio administracijoje iš anksto užsisakius (bent prieš vieną dieną) paruošiama vieta romantiškai vakarienei žvakių šviesoje visšikai ant paplūdimio smėlio. Jos metu patiekiami išskirtiniai tarpautinės ir tajų virtuvės patiekalai bei butelis putojančio vyno.

Aplink viešbučio teritoriją veiklos nėra daug. Pačiame The Surin Phuket viešbutyje siūlomos jogos pamokos ir meditacijos užsiėmimai ant jūros kranto, nemotorizuotų transporto priemonių (kad nekelti triukšmo) veikla, kaip pavyzdžiui, plaukiojimas baidarėmis / paviršinis nardymas ir plaukiojimas ant stovimų irklenčių. Paviršiniam nardymui tinkamiausios vietos - Pansea paplūdimio pradžioje ir pabaigoje, ties uolomis.

Yra teniso kortai, nedidelė treniruoklių salė. SPA paslaugų meniu - platus su pakankamai vidutiniškomis kainomis bet labai profesionalių aptarnavimu. Atskiro vaikų klubų su juos prižiūrinčiais darbuotojais nėra. Visos ekskursijos ir turai yra lengvai pasiekiami iš viešbučio ir jas galima užsisakyti pačiame viešbutyje.

The Surin Phuket viešbutis bus puikus pasirinkimas keliautojams, norintiems ramybės ir natūralaus grožio, bet ne vakarėlių.

Viešbutis patiks:

 • jeigu norite patirti romantišką poilsį labai gražioje natūralioje gamtoje su nuostabiais vaizdais ant jūros kranto, jeigu domina poilsis kotedžo tipo nameliuose su privačiais gultais, minimalistiniu interjeru ir visais apgalvotais patogumais kokosų medžių apsuptyje
 • jeigu jums rūpi malonus ir pagarbus viešbučio darbuotojų bendravimas ir aptarnavimas
 • jeigu jūsų nelabai domina šurmulingas Puketo naktinis gyvenimas (Patong yra už 14km - reikėtų užsisakyti transportą)

Viešbučio trūkumai:

 • tenka daug laipioti laipteliais, kadangi pastatytas kalvotame šlaite bet su atsiveriančiais puikiais vaizdais
 • nedidelė treniruoklių salė

Dusit Thani Laguna Phuket

Puikus 8.5

Gražus, klasikinio tajų stiliaus viešbutis prabangiam poilsiui tiesiai ant jūros kranto su galimybe mėgautis aukštos klasės patiekalais

Dusit Thani Laguna Phuket

Dusit Thani Laguna Phuket klasikinio tajiško stiliaus viešbutis įsikūręs tiesiai ant jūros kranto Bang Tao paplūdimyje. Viešbutis yra atokiau nuo šurmulingo naktinio gyvenimo. Elegantiškas viešbučio interjeras jau nuo pat įžengimo į išpuoštą registratūros pastatą sukuria itin jaukią atmosferą. Dusit Thani Laguna Phuket viešbutis - vienas pirmųjų viešbučių Pukete, neseniai renovuotas, pastatytas prabangių viešbučių komplekse visiškai ant jūros kranto. Paplūdimys yra labai ilgas, tačiau siauresnis nei Patongo, bet irgi su minkštu smėliu, o sezono metu jūros vanduo būna skaidrus ir gražus. Ne sezono metu jūra gali būti audringa, tačiau viešbutyje yra didelis baseinas ir SPA paslaugų centras. Paplūdimio juostoje įkurta daug vietinių restoranėlių. Iki Bang Tao kurorto centro veža nemokamas viešbučio transportas. Atstumas nuo oro uosto - apie 20 km. Galima užsisakyti pervežimą iš pačio viešbučio (kaina nuo 750 THB). Iki Puketo miesto atstumas yra 24 km, o iki Patong - pramogų ir naktinio gyvenimo centro - apie 18 kilometrų.

Viešbutyje yra daugiau nei 250 įvairaus tipo kambarių, apartamentų ir vilų. Pagrindiniai Deluxe kambariai yra 32 kvad. metrų ir iš kai kurių atsiveria puikūs vaizdai į ežerą arba Andamanų jūrą. Kambariai įrengti su garso nepraleidžiančiomis sienomis. "Premier oceanfront" kambariai turi atviresnį vaizdą į jūrą nei "Deluxe sea view" kambariai. Visuose kambariuose yra chalatai, lyginimo įranga, lygintuvas, kavos virimo aparatas, darbo stalas ir kt. Vonios kambaryje yra vonia ir dušas atskirai. Dekoruota tajišku stiliumi, visi turi balkonus arba terasas.

Tikroji prabanga pasijunta apsistojus arba Suite tipo kambariuose arba išties puikiose vilose. Dusit Thani Laguna Phuket 292 kvad. metrų vilos (Two-Bedroom Villa) yra per 3 aukštus, su dviem miegamaisiais kambariais, kurių kiekvienas turi savo atskirą vonios kambarį. Vilose yra valgomasis kambarys, svetainė, virtuvė su maisto gaminimo įranga ir įrankiais, o ant stogo įrengtas 18 kv. m. privatus baseinas su gultais ir lauko dušu. Vilas galite rinktis su vaizdu į ežerą (Two-Bedroom Villa) arba į jūrą (2 Bedrooms Ocean Front Pool Villa). Kai kurios vilos turi išėjimą tiesiai prie jūros. Apsistojus Club, Suite arba Villa, viešbutis suteikia Club lounge verslo/poilsio klubo narystę, kuri suteikia įvairias privilegijas viešbutyje (pvz. vėlyvas išsiregistravimas, kokteiliai tam tikru metu ir kt.) Dusit Thani Laguna Phuket turi savo pagalvių meniu "Pillow menu", iš kurio galima išsirinkti pagalvę pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Savitarnos pusryčių metu Laguna Café tiekiama tarptautinis, itališkas, vegetariškas, azijietieškas, amerikietiškas ir kt. maistas. Galima užsisakyti iš a la carte menu. Laguna Café įkurta jaukioje aplinkoje tarp augmenijos. Jei norėsite sėdėti lauke, tai patariu pasipurkšti nuo uodų.

Šis viešbutis turėtų itin patikti poilsiautojams, kurie mėgsta paragauti įvairių šalių patiekalų skoningoje aplinkoje. Dusit Thani Laguna Phuket turi 5 restoranus/kavines. La Trattoria restorane ant jūros kranto galima paragauti itališko ir braziliško aukštos klasės patiekalų bei vietinių jūrų gėrybių paruoštų Viduržemio jūros stiliumi. Kitas restoranas - Benjarong - įsikūręs elegantiškame tikmedžio namelių komplekse, suprojektuotame ir dekoruotame pagal senąsias tajų tradicijas. Šis restoranas apsuptas augmenija ir turi vaizdą į ežerą. Tiekiami tailando virtuvės patiekalai pagaminti su kruopščiai atrinktais ingredientais ir autentišku metodu. Vakare galima pasimėgauti romantika ir ramybe Casuarina Beach Restaurant & Bar restorane su vaizdu į jūrą. Tiesa, abu šie restoranai atidaryti tik sezono metu (nuo lapkričio 1d. iki kovo 31). Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuose Dusit Thani Laguna Phuket viešbutyje esančiuose restoranuose galioja "Smart casual" aprangos kodas.

Dusit Thani Laguna Phuket turi didelį baseiną (gali būti labai apkrautas sezono metu) ir džakuzi. Yra teniso kortai, SPA ir sveikatingumo centras, treniruoklių salė, deginimosi gultai arba paplūdimio kėdės, vaikų priežiūros centras, vandens sporto centras ir kt. Siūlomos įvairios kasdienės veiklos, tokios kaip tapyba batika, kaklaraiščių dažymas, skėčių piešimas, virėjo kursai vaikams, vaisių ir daržovių raižymas, gėlių komponavimas, joga, tai chi, pilatesas, dviračių nuoma, vandens aerobika ir maisto gaminimo užsiėmimai. Viešbutis taip pat gali suorganizuoti įvairias unikalias patirtis kaip romantiška privati vakarienė ant jūros kranto jaukiai dekoruotoje palapinėje žvakių šviesoje, šeimos laužo kūrenimas paplūdimyje, tailandietiško bokso pamokos, reiki ir tibeto gongų terapiniai užsiėmimai, meditacijos ir jogos pamokos, fizinio streso ir jėgos užsiėmimai.

Viešbutis patiks:

 • tiems, kurie nori ilsėtis tiesiai ant jūros kranto ramioje ir jaukioje aplinkoje
 • jeigu norite gerų, įvairių pusryčių
 • jeigu norite kambario su išėjimu tiesiai prie jūros ir savo privačių gultų (beachfront Rooms)
 • jeigu norite patirti gurmaniškas atostogas, mėgaujantis aukštos klasės restoranų maistu ir aplinka (sezono metu)
 • jeigu norite viešbutyje užsiimti įvaria įdomia ir unikalia veikla

Viešbučio trūkumai:

 • atokiau nuo naktinio gyvenimo ir pramogų
 • nesezono metu kai kurie restoranai yra uždaryti

Atostogaujant Pukete, pasyviu poilsiu galima pasimėgauti ne vien paplūdimiuose, bet taip atsipalaiduoti ir prie didelių baseinų vaizdingoje bei išpuoselėtoje aplinkoje. Jei pasirinksite gerą viešbutį su dideliu baseinu, tai tikrai išplėsite savo atostogų patyrimus.

Žemiau išvardinau geriausius viešbučius Pukete, kurie turi didelius baseinus.

4 Viešbučiai Pukete su dideliais baseinais.

Po dienos turų, aktyvių ekskursijų po lankytinas vietas, tokie viešbučiai yra puiki vieta pailsėti arba tiesiog grįžus smagiai pratęsti savo įspūdžių dieną. Dažniausia viešbučių bent keli barai ir restoranai yra įkurti prie pat baseinų ir dėl to čia jaučiama gyvybinga bei linksma atmosfera.

Viešbučių su baseinais Pukete yra pakankamai daug. Pasirinkę gerą - tikrai praturtinsite savo kelionę atostogų metu. Beje, prieš tai aprašyti viešbučiai ant jūros kranto taip pat visi yra su gerais dideliais baseinais. Dar pora rekomenduojamų - Phuket Graceland Resort and Spa arba Thavorn Beach Village Resort & Spa Phuket.

Tokių viešbučių aplinka suteikia papildomų įspūdžių keliautojams dėl savo išpuoselėtos lauko teritorijos. Palmės, žalumos pilni sodai su įvairia augmenija bei kiti akcentai sukuria tropinę bei atpalaiduojančią atmosferą. Dažnai būna net keli dideli baseinai su skirtingai kuriama nuotaika kiekviename iš jų. Galite rasti ir ramybės kampelių, ir taip pat mėgautis šurmuliu su muzika ir kokteiliais tiesiai iš pačiame baseine įsikūrusio baro.

Dideli baseinai yra labai patogu, jei keliaujate ne sezono metu, kadangi tuo metu jūra gali būti labai nerami ir maudytis joje uždrausta.

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Didelis baseinas gali būti ypatingai patrauklus šeimoms, keliaujančioms su vaikais, kadangi juose dažniausia yra daug erdvės žaidimams, o kai kurie įrengti su įvairiomis vandens atrakcijomis. Tokios pramogos nepaliks nuobodziaujančių nei suaugusių, nei vaikų.

5 Geriausi Puketo viešbučiai pagal paplūdimius.

Pateikiau viešbučių rekomendacijas kiekviename Puketo salos kurorte:

';
alternative
Viešbučiai Patong paplūdimyje, Pukete

Patong yra šimtai viešbučių. Išsirinkti tinkamą nėra lengva. Aš Patong pažįstu labai gerai, todėl atrinkau tris skirt... Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Karon paplūdimyje, Pukete

Karon yra daugybė viešbučių. Atrinkau tris viešbučius. Kurie išsiskiria ne tik savo kokybe, bet ir yra gerose vietose. Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Kata paplūdimyje, Pukete

Aprašiau 3 savo atrinktus viešbučius Kata kurorte Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Kata Noi paplūdimyje, Pukete

Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Nai Harn paplūdimyje, Pukete

Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Kamala paplūdimyje, Pukete

Yra daug viešbučių pasirinkimo pagal visus biudžetus Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Surin papludimyje, Pukete

Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Bang Tao paplūdimyje, Pukete

Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Mai Khao paplūdimyje, Pukete

Skaityti daugiau

alternative
Viešbučiai Nai Yang paplūdimyje, Pukete

Skaityti daugiau

alternative

"Tailandą vadinu savo antrais namais jau 13 metų (plačiau apie mane 👉Audrius), todėl ne tik asmeniškai Jums suplanuosiu kelionę, bet ir pasidalinsiu savo patirtimi, apie kurią nerašo turizmo vadovuose."

Audrius - kelionių konsultantas
alternative alternative
alternative

Parašykite man jums patogiu būdu:

el. paštu: audrius@puketas.lt

per asmeninę Facebook paskyrą:

arba tiesiogiai per formą: