Koh Lipė sala, Tailandas

Visa informacija apie Koh Lipė salą Tailande

Trumpai apibūdinant būtų galima pasakyti, kad Koh Lipe yra gražiausia Tailando sala. O plačiau, kad tai Tailando Maldyvai su neįtikėtinai žydra jūra, baltu smėliu ir koralais.

Pats šią salą labai mėgstu ir keliauju bent kartą į metus.

Koh Lipe sala Tailande. Sunrise paplūdimys
Koh Lipe sala Tailande. Sunrise paplūdimys.

1 Apie Koh Lipe salą Tailande

Nors pati Koh Lipe yra nedidelė atostogų sala, bet joje yra gatvelė su jaukiais restoranėliais, barais, parduotuvėlėmis.

Yra net 7-Eleven! O norėdami išsigryninti pinigus rasite bankomatų! Taip pat yra daug turizmo agentūrų, kurios pasirūpins visais ekskursijų, perplukdymų ir pervežimų klausimais. Be jokios abejonės, tai viena geriausių salų, kurią galima aplankyti ar pasirinkti pagrindine atostogų kryptimi.

Koh Lipe sala Tailande. Sunrise paplūdimys
Koh Lipe sala Tailande. Sunrise paplūdimys.

Pati sala priklauso Tarutao Nacionaliniam parkui ir atvykus turėsite susimokėti parko mokestį - 200THB/žmogui. Apmokėjimo kvitą saugokite, nes jis galioja 7 dienas ir gali tekti parodyti. Susimokėti reikia Pattaya beach - atplaukus, matysite migracijos postą ir būsite palydėti prie apmokėjimo staliuko.

Salą sudaro trys pagrindiniai paplūdimiai: Sunrise paplūdimys, Pattaya paplūdimys ir Sunset paplūdimys.

Pagrindinis yra Pattaya paplūdimys, kuriame yra atvykimo uostas, muitinė. Šis paplūdimys yra pats triukšmingiausias ir dieną, ir vakare (vykstas paplūdimio vakarėliai). Nuo pat jo prasideda Walking Street, kuri yra pagrindinė Koh Lipe salos gatvė (joje daugiausia parduotuvių, restoranų, turų agentūtų ir kt.)

Sunset paplūdimys yra visiškai ramus, tuštokas (yra vos keletas restoranų ir nakvynės vietų).

Pats gražiausias yra Sunrise paplūdimys, kuriame ir rekomenduoju apsistoti. Nuo jo iki pagrindinės (Walking Street) maždaug penkios minutės kelio. Pačiame paplūdimyje galima puikiai praleisti laiką tingiai mėgaujantis saule ar užsiimti paviršiniu nardymu. Yra daug vietų, kur galite skaniai pavalgyti ar paragauti koktelių.

2 Kur rasti Koh Lipe salą?

GPS koordinatės:
6°29'24.2"N 99°18'17.2"E

Google Maps:
6.490050, 99.304790

Koh Lipe sala Tailande. Kur randasi.
Koh Lipe sala Tailande. Kur randasi.

3 Kada geriausia aplankyti į Koh Lipe salą?

Nesezono metu (gegužė - spalis) oras gali būti lietingas, apsiniaukęs, labai banguota. Gali saloje neveikti dauguma paslaugų, tačiau nakvynės kainos pigesnės bei daug mažiau turistų.

Keltai nesezono metu plaukia tik nuo Pak Bara uosto.

Sezono metu (lapkritis - balandis) galite tikėtis, jog oras bus šiltas ir lis nedaug. Jei ketinate keliauti pačio piko metu (gruodis - sausis) rekomenduoju nakvynę užsisakyti iš anksto.

Savaitgaliais sala yra itin mėgiama aplankyti vietinių tailandiečių ir svečių iš šalia esančios Malaizijos. Gali būti didesnis užimtumas, nepriklausomai nuo sezono.

4 Kaip atvykti į Koh Lipė salą?

Variantų kaip keliauti į šią salą yra tikrai daug, tačiau visais atvejais yra ir pliusų, ir minusų. Koh Lipę paprasčiausia pasiekti iš Puketo arba Bankoko. Galima taip pat iš Krabi, Phi Phi, Lanta ir kitų salų.

Koh Khai sala pakeliui į Koh Lipe salą Tailande
Pakeliui į Koh Lipe dažnai trumpam sustojama pasivaikščioti po Koh Khai salelę

Taip pat galima keliauti į Koh Lipę iš Malaizijos. Toliau aprašiau visus variantus detaliau.

Atplaukus į Koh Lipe (jei jūsų biliete neįskaičiuota) teks susimokėti vietiniui, kuris su valtimi nuplukdys iki Koh Lipe salos kranto, kadangi saloje nėra prieplaukos.

4.1. Kaip keliauti į Koh Lipę iš Puketo?

Keliauti į Koh Lipę iš Puketo pats patogiausias būdas - skristi lėktuvu į Hat Yai . Hat Yai oro uoste yra agentūra, kurioje galite įsigyti jungtinį bilietą su pervežimu iš oro uosto tiesiai iki Pak Bara prieplaukos ir nuplukdymu į Koh Lipe. Skrydis kainuoja apie 40 - 50 € + jungtinis pervežimo ir kelto bilietas apie 20€.

Kitas būdas yra plaukti Tigerline keltu, kuris iš Puketo, Rassada Pier išplaukia 8 ryto. Kelionė trunka apie 8 valandas, dažnai pasitaiko vėlavimai. Kelionė gali būti labai nemaloni dėl bangavimo. Plaukiant stojama kitose salose Phi Phi, Koh Lanta, Ngai, Kradan, Mook. Kaina ~2400THB/suaugusiam ir 1680THB/vaikui. Įvairios agentūros Pukete gali pasiūlyti mažesnę kainą. Taip pat bilietus galite įsigyti iš anksto internetu čia

4.2. Kaip keliauti į Koh Lipę iš Bankoko?

Jeigu norite atvykti į Koh Lipę iš Bankoko galite rinktis skristi lėktuvu arba keliauti traukiniu/autobusu.

Keliaujant lėktuvu, galite (rekomenduojame) įsigyti Air Asia arba Nok Air avialinijų jungtinį bilietą (~45€ - 75€), kurį sudaro:

 • Skrydis į Hat Yai
 • Pervežimas mikroautobusiuku iki Pak Bara uosto
 • Kelto arba greitaeigio katerio perplūkdymas iki Koh Lipe salos

Arba šiuos kelionės segmentus galite susipirkti savarankiškai, tačiau turite suspėti į keltą/greitaeigį katerį plukdantį į Koh Lipe salą.

Vietoj skrydžio į Hat Yai oro uostą, galite pasirinkti keliauti autobusu arba traukiniu. Nors tai pigesnis variantas, tačiau keliauti 15 valandų nemanau, kad būtų labai patogu bei smagu.

4.3. Kaip keliauti į Koh Lipę iš Krabi?

Iš Krabi į Koh Lipe galite keliauti keliais būdais:

 • Mikroautobusiukas iš Krabi miesto/Ao Nang/Krabi oro uosto iki Pak Bara uosto + keltas nuo Pak Bara (agentūroje ~1100THB/suaugusiam; ~800THB/vaikui)
 • Nuvažiuoti iki Trang ir keltu plaukti iki Koh Lipe
 • Taksi iki Pak Bara + perplukdymas iki Koh Lipe

Krabi mieste, Krabi oro uoste taip pat ir Ao Nange esančiose agentūrose galite įsigyti jungtinį bilietą (~1050THB/žmogui) iki Koh Lipe salos. Tokiu būdu agentūra Jus paiims iš viešbučio ir mikroautobusiuku perveš iki Pak Bara uosto, o nuo ten greitaeigiu keltu plauksite iki Koh Lipe salos.

Spauskite čia norėdami pažiūrėti kainas ir įsigyti pervežimą iš Krabi į Koh Lipe.

4.4. Kaip keliauti į Koh Lipę iš Phi Phi?

Galimi keliavimo būdai iš Phi Phi į Koh Lipe salą:

 • Iš Phi Phi Tonsai Pier uosto greitaeigiu kateriu iki Koh Lipe salos(~2600THB/žmogui)
 • Keltas nuo Tonsai Pier iki Koh Lipe (~1950THB/žmogui)

Bilietus galite rasti čia: Phi Phi - Koh Lipe

4.5. Kaip keliauti Koh Lipę iš Koh Lanta?

Galimi keliavimo būdai iš Koh Lanta į Koh Lipę

 • Greitaeigiu kateriu iki Koh Lipe salos (~1900THB/žmogui)
 • Keltas iki Koh Lipe(~1700THB/žmogui)

Bilietus galite rasti čia: Koh Lanta - Koh Lipe

4.6. Kaip keliauti į Koh Lipę iš Malaizijos?

Iš Kuala Lumpur'o skristi iki Langkawi salos ir greitaeigiu kateriu nuo Kuah Pier uosto plaukti (~ 1 val. 30 min.) iki Koh Lipe salos (800THB/į vieną pusę arba plaukti greitaeigiu kateriu nuo Telaga Harbour Marina (960THB į vieną pusę).

Taip pat kitas variantas - skristi iš Kuala Lumpūro iki Hat Yai (~1243 THB) ir Hat Yai oro uoste agentūroje įsigyti jungtinį bilietą su pervežimu iš oro uosto tiesiai iki Pak Bara prieplaukos ir nuplukdymu į Koh Lipe (~20€).

Bilietus galite rasti čia: Langkawi - Koh Lipe

5 Kokios kainos Koh Lipe saloje?

Viską reikia atplukdyti, todėl šioje saloje prekės yra daug brangesnės nei žemyninėje Tailando dalyje. Net 7 Eleven parduotuvėse kainos - dvigubai didesnės. Norėdami sutaupyti, galite paieškoti prekių ir vietiniams priklausančiose parduotuvėse, kur kainos dažnai nėra fiksuotos.

Nakvynė yra brangi, įtakojama ir sezono, o ekonomiškesnių variantų galima ieškoti toliau nuo paplūdimio ir labiau link Pattaya paplūdimio pusės. Tačiau tokie viešbučiai nesuteiks gero kainos ir kokybės santykio.

Pats pigiausias variantas yra nakvynė palapinėse (~ 500THB), tai pat siūlomi maži nameliai be patogumų su čiužiniu ant grindų (~700THB).

Turite klausimų? Norite pasitarti?

Galiu suplanuoti kelionę pagal Jūsų poreikius ir lūkesčius!

Ekonomiški, su privačiu dušu ir tualetu kambariai kainuoja nuo 1000THB. Jei norite kainos ir kokybės santykį užtikrinančio nakvynės varianto - nepagailėkite 1500 THB.

Transportas. Saloje nėra viešojo transporto, o vietiniai teikia pervežimo paslaugas nuo Pattaya paplūdimio (kur yra atvykimo uostas) iki Jūsų viešbučio (~100 THB už mototaksi iki viešbučio Sunrise paplūdimyje). Kai kurie viešbučiai savo svečiams teikia šią paslaugą nemokamai.

Nuplaukti su valtimi nuo Pattaya paplūdimio iki Sunrise paplūdymį ~50THB/žmogui, iki Koh Adang salos 100THB/žmogui.

Pavalgyti gali kainuoti labai įvariai priklausomai, kur norėsite pavalgyti ir ar sezono metu lankysitės.

Paprastuose, mažuose restoranėliuose:

 • Fried rice nuo 100THB
 • Green curry - 180-220THB
 • Stir-fried chicken - 150THB - 200THB
 • Vaisių kokteilis ~ 100THB
 • Papajų salotos ~ 80 - 100 THB
 • Stir fried noodles ~ 80 - 100 THB

Parduotuvėje:

 • 6 but. pakuotė po 1 l vandens ~ 50 THB
 • 1,5l butelis 7/11 parduotuvėje ~ 30 THB.

6 Kur apsistoti Koh Lipė saloje?

Pigiausia nakvynė yra ties Pattaya paplūdimio dalimi, tačiau tai išties triukšminga vieta ir atostogos gali būti netokios malonios.

Rekomenduoju rinktis viešbučius ties Sunrise paplūdimiu:

Kur apsistoti Koh Lipe saloje
Kur apsistoti Koh Lipe saloje

Taip pat svarbu, kad atkreiptumėte dėmesį, jog dėl to, jog sala yra atokiau ir priklauso nacionaliniam parkui, gali kai kuriuose kambariuose nebūti šaldytuvo, trūkinėti elektros tiekimas, o vietoj oro-kondicionierių bus tik ventiliatoriai. Taip pat gali nebūti šilto vandens, tačiau tai neturėtų kelti didelių nepatogumų esant šiltoje tropinėje saloje.

Norėdamas, kad Jums būtų lengviau renkantis nakvynę Koh Lipė sudariau rekomenduojamų viešbučių sąrašą. Visi viešbučiai kruopščiai atrinkti. Pats esu daug kartų keliavęs į šią salą, todėl galiu dalintis savo įžvalgomis. Tikiuosi Jums tai sutaupys laiko planuojant savo atostogas.

Būčiau dėkingas, jei nakvynę užsisakytumėte per puslapyje esančius blokelius, kurie jus nukreips į booking.com svetainę. Jums tai papildomai visiškai nekainuos, o man bus paspirtis stengtis teikti tikslią ir atnaujintą informaciją.

Viešbutis "Salisa Resort" įsikūręs tiesiai ant jūros kranto, labai gerame Sunrise paplūdimyje. Galėsite pilnai pajusti salos dvasią ir visiškai atsipalaiduoti, nes visos reikalingos paslaugos ir pramogos bus vietoje.

Mėgausitės jūra, saule ir paplūdimio malonumais visai netoli nuo savo kambario. O jeigu išalksite - viešbučio restorane išties skaniai pavalgysite. Esant poreikiui- Jums patiekalus pristatys tiesiai į kambarį.

Viešbučio personalas bus su Jumis draugiškas ir padės visais klausimais.

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite mėgautis pusryčiais ant jūros kranto
 • Patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite gero kokybės ir kainos santykio
 • Nenorite toli ieškoti paplūdimio
 • Norite rasti, kur pavalgyti

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • Norite didelio pusryčių pasirinkimo
 • Labai minkštų lovų

2

Wapi Resort

Nuostabus 8,9
Puiki vieta ant jūros kranto, kai kurie nameliai su vaizdu į jūrą
Rodyti
Nemokamas belaidis internetas
Labai geri įvertinimai
Viskas vienoje vietoje
Baras/restoranas
Puiki vieta ant jūros kranto
Oro kondicionierius

Šis viešbutis yra tiesiai ant jūros kranto, viduryje geriausiai vertinamo Sunrise paplūdimio. Čia galėsite mėgautis idilišku poilsiu, be jokių rūpesčių - visos paslaugos vienoje vietoje. Kambariuose Jums bus patogu, kadangi rasite visus reikalingiausius patogumus: šaldytuvą, oro kondicionierių, elektrinį virdulį, plaukų džiovintuvą, TV ir kt. Kiekvieną dieną mėgausitės nerūpestingu poilsiu savo kambario lauko terasoje.

Galėsite naudotis nemokamais dviračiais, bei kiekvieną dieną puryčiauti viešbučio restorane

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite pajusti atostogų saloje dvasią
 • Norite visų patogumų: oro kondiecionieriaus, šaldytuvo, elektrinio virdulio ir t.t.
 • Norite patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite paslaugaus personalo
 • Norite rasti, kur pavalgyti

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • nesezono metu gali girdėtis valčių triukšmas

3

Castaway Resort Koh Lipe

Labai geras 8,3
Gera vieta ant jūros kranto, nuostabaus dizaino nameliai
Rodyti
Nemokamas belaidis internetas
Labai geri įvertinimai
Viskas vienoje vietoje
Baras/restoranas
Puiki vieta ant jūros kranto
Labai geri pusryčiai

Viešbutis yra tiesiai ant jūros kranto. Nakvoti galėsite Tajų architektūros vasarnamiuose (bungalows), o tai suteiks vietinio salos prieskonio Jūsų atostogoms

Viešbutis išties puikus ir patogus - viskas vienoje vietoje. Galėsite čia pat užsisakyti ekskursijas, pramogas, masažus, o išalkus - išsirinkti patiekalus iš plataus meniu.

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite pajusti atostogų saloje dvasią
 • Mėgstate skanius pusryčius
 • Norite patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite paslaugaus personalo
 • Norite rasti, kur pavalgyti

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • Būtinas šaldytuvas
 • Būtinas oro - kondicionierius (kambariuose veikia ventiliatoriai ir to dažniausia visiškai pakanka)
 • Būtinas geras Wifi

4

Lipe Beach Resort

Labai geras 8,1
Gera vieta, su pusryčiais, kokybės ir kainos santykis
Rodyti
Nemokamas belaidis internetas
Labai geri įvertinimai
Su vaizdu
Baras/restoranas
Puiki vieta
Su pusryčiais

Viešbutis taip pat yra gražiausiame Sunrise paplūdimyje, kuriame galėsite stebėti saulėtekius. Dieną visiškai atsipalaidavę gulėsite hamake, kurie yra visai šalia viešbučio restorano. O tai labai gerai, jei užsimanysite gaivaus koktelio.

Apsistosite puikiuose mediniuose nameliuose su vaizdu į jūrą arba į sodą.

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite pajusti atostogų saloje dvasią
 • Mėgstate skanius pusryčius
 • Norite patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite paslaugaus personalo
 • Norite rasti, kur pavalgyti

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • Jums būtinas oro kondicionierius (kai kuriuose kambariuose yra tik ventiliatorius)
 • Jums reikalingas šaldytuvas (ne visuose kambariuose)

5

Cabana Lipe Beach Resort

Labai geras 8,5
Puiki vieta, patogios lovos, švaru
Rodyti
Nemokamas belaidis internetas
Labai geri įvertinimai
Lauko gultai
Baras/restoranas
Puiki vieta
Oro kondicionierius

Viešbutis taip pat yra gražiausiame Sunrise paplūdimyje. Nameliuose galėsite džiaugtis jūros vaizdais ir bangų mūša iš savo balkono. Čia pat galėsite ir pavalgyti, nes maistas pagal Jūsų pageidavimą bus pristatytas tiesiai į kambarį iš viešbučio restorano.

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite pajusti atostogų saloje dvasią
 • Mėgstate skanius pusryčius
 • Norite patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite paslaugaus personalo
 • Norite rasti, kur pavalgyti
 • Norite mėgautis jūros vaizdais ir bangų garsais

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • nesezono metu gali girdėtis valčių triukšmas
 • duše kartais mažas spaudimas

6

Idyllic Concept Resort

Labai geras 8,3
Puiki vieta, aukštesnės klasės, su baseinu
Rodyti
Nemokamas belaidis internetas
Baseinas
Lauko gultai
Baras/restoranas
Puiki vieta
Oro kondicionierius

Viešbutis yra vienas iš brangesnių, tačiau išties fantastiškas poilsis garantuotas. Stilingai įrengtuose kambariuose jausitės patogiai, galėsite mėgautis jūros vaizdais iš savo balkono. Viešbutis taip pat turi ir baseiną, prie kurio neatispirsite paskanauti čia vietoje gaminamų koktelių

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite pajusti atostogų saloje dvasią
 • Mėgstate skanius pusryčius
 • Norite patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite paslaugaus personalo
 • Norite rasti, kur pavalgyti
 • Norite mėgautis jūros vaizdais ir bangų garsais

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • Norite ekonominės klasės viešbučio

7

Ten Moons Lipe Resort

Nuostabus 9
Gera vieta, gražiai įrengti bungalai
Rodyti
Nemokamas belaidis internetas
Labai geri įvertinimai
Su vaizdu
Baras/restoranas
Puiki vieta
Oro kondicionierius

Viešbutis įsikūręs Sunrise paplūdimio pabaigoje. Šiek tiek atokiau nuo minios, jaučiamas didesnis privatumas.

Mediniuose nameliuose galėsite pajusti salos dvasią, mėgautis ramybe medžių apsuptyje.

Viešbutis patiks, jeigu:

 • Norite pajusti atostogų saloje dvasią
 • Mėgstate skanius pusryčius
 • Norite patogiai ir greitai rasti, kur užsisakyti ekskursijas
 • Norite paslaugaus ir draugiško personalo
 • Norite rasti, kur pavalgyti

Viešbutis gali nepatikti, jei

 • Norite ekonominio varianto
 • Norite būti arčiau pagrindinės paplūdimio dalies

Daugiau viešbučių:

Spauskite ant žemiau pateiktos formos/nuorodos ir išsirinkite viešbučius!

Booking.com

7 Ką veikti Koh Lipė saloje?

Pasigrožėkite saulėtekiu Sunrise paplūdimyje arba palydėkite saulę Sunset paplūdimyje.

Užsisakykite turą iš vietinių agentūrų. Saloje siūlomi privatūs turai (nuo ~ 550THB) su longtail boat valtimis, kurių metu galėsite aplankyti Jabaang, Koh Hin-Ngam, Koh Yang, Koh Rawi, Koh Adang, Koh Hin Saun, Koh Lok Goi, Monkey Beach, Koh Dong, ir Koh Pung salas. Paprastai šių turų metu būna įskaičiuota paviršinio nardymo įranga (kaukė, vamdzdelis, plaukmenys), vandens butelis. Galėsite nemokamai papietauti laive ir užkąsti egzotiškų vaisių.

Išbandykite paviršinį nardymą, kuris išties puikus ir nesudėtingas, o dar puikesnis nuplaukus į šalia esančias Tarutao nacionaliniam parkui priklausančias salas – Koh Adang ar Koh Rawi. Tai padaryti galite tiesiog paplūdimyje pasisamdžius vietinio valtį (~100THB į vieną pusę) ar su dienos ekskursijomis.

Aplankykite kaimynines salas ir saleles. Aplinkines salas verta aplankyti, netik dėl paviršinio nardymo ar visiškai tuščių paplūdimių. Tiesiog tai yra gražios, laukinės, žmogaus nepaliestos, džiunglėmis apaugusios salos. Jose didelė tikimybė pamatyti retų paukščių, beždžionių, varanų, skraidančių voverių ir kitos retos gyvūnijos. Yra keletas džiunglių takų, kuriais galite pasiekti krioklius ar užlipus aukščiau grožėtis atsivėrusia Andamanų jūros panorama.

Galite plaukti stebėti saulėlydžio į šalia esančią Koh Adang salą

Saloje yra daug nardymo centrų, kur galite įsigyti nardymo turą. Vanduo skaidrus, yra koralinių rifų. Dauguma centrų nuomoja baidares (~ 100THB/1val arba 300THB/1dienai). Tokiu būdu galite savarankiškai paplaukioti šalia salos arba nuplaukti iki Koh Adang salos. Nepamirškite liemenių!

Dar viena iš siūlomų naujovių yra supinimas. Būtinai atkreipkite dėmesį į bangavimą ir oro sąlygas prieš užsiimdami vandens pramogomis.

Saloje siūloma pamatyti šviečiančius planktonus (~800THB).

Jeigu mėgstate kopimą, tai saloje galite užlipti į salos aukščiausią tašką. Geriausia tai daryti ryte arba vakare.

Tai pat tai galite padaryti ir kaimyninėje Koh Adang saloje. Su valtimi į ją kainuoja nuplaukti 100THB į vieną pusę. O ten informacijos centre pasiimkite žėmėlapį ir pirmyn į kelią. Nuo šios viršūnės galėsite grožėtis atsivėrusiu vaizdu į Koh Lipe salą.

Nepamirškite su savimi pasiimti pakankamai vandens, apsaugos nuo saulės ir uodų bei turėkite kuo pasišviesti, jei susivėlinsite grįžti.

Pasivaikščiokite Walking street gatvėje, kur daug įvairių parduotuvėlių, kavinių.

Jeigu norite vakarinių pramogų išbandykite Koh Lipe naktinį gyvenimą, kuris labiausiai pastebimas Pattaya paplūdimio dalyje.

Jogą galite užsiimti anksti ryte. Dauguma jogos praktikų tiesiogiai susietos su viešbučiai (pvz. Castaway Resort, ), bet yra ir konkrečiai jogos praktikos studijų (keiritasyoga.com). Kainos nuo 400TBH

Pasimėgaukite masažu siūlomu čia pat paplūdimyje.

Autorius: Audrius

Ieškokite manęs FACEBOOK'E arba rašykite el. paštu labas@puketas.lt

Daugiau salų Tailande:

Daugiau kelionių - promokeliones.lt:

Pervežimai Azijoje:

PRENUMERUOKITE NAUJIENAS:

Norite keliauti į Tailandą?

X