alternative

Kelionės atmintinė "TAILANDAS"

Atnaujinta: 2023-11-12

Mūsų paruoštas svarbiausios informacijos apie Tailandą nuo A iki Z rinkinys.


Tailando kelionės ATMINTINĖ:

 • Patogumas: Visa reikiama informacija keliaujantiems į Tailandą vienoje vietoje
 • Naudingumas: ATMINTINĖJE pateikta informacija naudinga visiems keliaujantiems į Tailandą. Tiek savarankiškai, tiek su organizatoriumi.
 • Atnaujinta: Šis kelionės planas atnaujintas 2023 m. lapkritį

Tailando kelionės atmintinės aprašymas:

Tailando kelionės atmintinė tai - mūsų sudarytas svarbiausios informacijos rinkinys, kurią yra būtina turėti keliaujant į Tailandą.

Rinkinyje rasite visus svarbiausius atsakymus į klausimus, kurie gali kilti ruošiantis kelionei ir pačios kelionės metu: Vizos, Skiepai, Orai, Vietinės telefono kortelės, Internetas, informaciją apie saugumą, vietines taisykles, įstatymus, mūsų patarimus ir kitą informaciją, kurią sukaupėme per 13 metų

Kodėl naudinga:

 • Gausite kokybišką informaciją

  Gausite patikimą informaciją. Nebereikės dvejoti ar savarankiškai rasta ar kitų asmenų pateikta informacija yra teisinga.

 • Sutaupysite laiko

  Sutaupysite daug brangaus laiko, nes nereikės planuotis visko patiems ir pasiklysti tarp informacijos kiekio ar klaidinančių patarimų.

 • Sumažinsite klaidų riziką

  Išvengsite klaidų, kurios galėtų sugadinti kelionę, rizikos

Papildomi privalumai:

 • Saugumas. Keliaujančių saugumas yra didelis prioritetas. Pateikiame svarbiausią informaciją susijusią su saugumu, kad atostogos būtų saugios.

Kelionės į Tailandą ATMINTINĖS kaina tik 69€

Rekomenduoju šią unikalią kelionės į Tailandą ATMINTINĘ įsigyti, be išimčių, visiems keliaujantiems į Tailandą! Ne tik keliaujantiems savarankiškai, bet ir tiems, kurie keliones įsigijo agentūrose ir keliaus su kelionių organizatoriais. Kodėl? Tailandas man antri namai jau 13 metų, todėl ATMINTINĖJE sudėta informacija yra ne tik patikima, bet ir perteikiama ilgametė gyvenimo Tailande bei kelionių planavimo patirtis

Audrius

Asmeninis kelionių konsultantas

Užsakymas:

Kelionės atmintinę atsiųsime į jūsų nurodytą el. pašto dėžutę po apmokėjimo.

Kelionės atmintinė "TAILANDAS" (69.00€)